• 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[HerashiZIOMEK] ascende_superius
1. Twój nick: ascende_superius
2. Nick administratora banującego: HerashiZIOMEK
3. Data: 27.01.2020 godzina 22:36
4. Powód wyciszenia: Wulgaryzm
5. Czas trwania wyciszenia: 1 godzina
6. Wyjaśnienie sprawy: Dnia 27 stycznia bieżącego roku o godzinie 22:36 (42 sekundy) doszło do przykrego zdarzenia. Mianowicie Młodszy Moderator HerashiZIOMEK wyciszył mnie na serwerze SkyHeroes.pl za popełnienie czynu jakim było zamieszczenie wiadomości "członek" na chacie tekstowym. Byłem w trakcie rozpoczynania swojej przygody na tym świetnym serwerze i po prostu szukałem członków do swojej wyspy. Nie rozumiem toku rozumowania szanownego Młodszego Moderatora o nicku HerashiZIOMEK oraz uważam, że jego postępowanie było całkowicie nieadekwatne do sytuacji. Chciałbym aby dostał on upomnienie i więcej do takich radykalnych sytuacji nie dochodziło. 
7. Dodatkowe informacje:  
https://imgur.com/a/eL2Nn8L
+1
"Mglrmglmglmgl" ~random Murloc
https://imgur.com/a/ZL37Yx8 
Sprawa zakończona c;
Według Słownik języka polskiego PWN
członek
1. «osoba lub jednostka prawna należące do jakiejś grupy, organizacji»
2. «część ciała, zwłaszcza ręka, noga»
3. «męski narząd płciowy»

Kolega pewnie wziął ta ostatnią opcje i miał do tego pełne prawo. Nie wiemy co druga osoba miała na myśli i mogłeś w ten spoóśb kogoś urazić. Nastepnym razem staraj sie używać słów prostych aby sytuajca taka jak ta sie nie powtarzała.
Pozdrawiam cieplutko z rodzinka :)
Co nie zmienia faktu szanowny Młodszy Moderatorze, że żaden gracz nie został urażony moim wykroczeniem ponieważ nie ma on dostępu do podglądu takich wiadomości. Przez co nie złamałem pierwszego punktu regulaminu "● Wulgaryzmy l Mute do 24h" gdyż de facto moje wykroczenie nie było widocznie dla oczu żadnego gracza.

Natomiast szanowny Młodszy Moderator naraził właśnie graczy serwera SkyHeroes.pl na spotkanie się z wyrażeniem niecenzuralnym zamieszczając zrzut ekranu zawierający wulgaryzmy.

Apeluje do administracji o bardziej uważne rekrutowanie nowych członków moderacji.
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ta prośba o odbanowanie została odrzucona!

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości