• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kraysty
1. Imię: Krystian
2. Wiek: 19 lat
3. Nick w Minecraft: kraysty
4. Czy posiadasz konto premium? Nie posiadam konta premium.
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon? Posiadam.
6. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? Gram na waszym serwerze skyblock od niedawna (około miesiąc)
7. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? Jestem w stanie poświęcić na grę 3-5h dziennie, jeśli mnie nie widać w dzień to zazwyczaj jestem na serwerze wieczorem, ponieważ gram sobie z przyjacielem.
8. Dlaczego ty? Piszę te podanie już drugi raz, ale to tylko ze względu na to, że mi zależy, nie chcę abyście je odrzucili bez przeczytania tego. Więc, dlaczego ja? Jestem osobą pełnoletnią, która ma dużą wiedzę na temat serwerów w tej grze ponieważ prowadziłem własną serwerownię z przyjacielem, na której grało od 200 do 300 osób dziennie. Jestem osobą miłą, uczynną, zaufaną oraz współpracującą w zespole. Dobrze porozumiewam się z innymi osobami. Jeśli mam jakiś cel to dążę do tego aby go zrealizować. Jestem osobą, którą trudno wyprowadzić z równowagi i to jest plus. Twierdzę, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i zawsze trzeba próbować.
9. Napisz coś o sobie: Coś o mnie, hmm. Jestem Krystian, mam 19 lat (w tym roku 20). Mieszkam w okolicach Wrocławia. Moje zainteresowania to sport, min. Siatkówka, bieganie, jeżdżenie na Crossie oraz pływanie (Pływać lubię najbardziej, często biorę udział w zawodach). Moim hobby jest tworzenie grafik komputerowych oraz wcześniej wspomniany sport. Grafiką komputerową interesuję się (oraz tworzę) od 4/5 lat. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, słucham muzyki oraz rozmyślam..
Jestem właścicielem organizacji VinictiV, która jest półprofesjonalna w świecie E-sportu. Sam też gram w CS:GO profesjonalnie na polskiej scenie, ale to nie o tym tutaj...
Myślę, że o sobie napisałem wystarczająco, jeśli ktoś chciałby się czegoś dopytać to odpowiem pod wątkiem.
Jeśli tu dotarłeś i przeczytałeś wszystko to dziękuję ci za to bardzo serdecznie i mam nadzieję, że dasz mi szansę ponieważ zależy mi na tym bardzo.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.
Kraysty.
"jeśli mnie nie widać w dzień to zazwyczaj jestem na serwerze wieczorem" Codziennie jestem wieczorami na serwerze, i ani razu cię nie widziałem to może znaczyć, że albo nie grasz na serwerze SkyHeroes albo nie pomagasz inny, a to możesz robić nawet jak nie jesteś członkiem administracji. 
Nie.
Irytuje mnie to co piszesz Herashi, nie wiem czy jesteś głupi czy głupi. Siedzę na serwerze, widzę ciebie i nawet pisaliśmy razem.
Chyba po prostu czujesz konkurencję, nie wiem. Tak to widzę.. A na serwerze siedzę, mam nadzieję, że administracja przez twoje zdanie nie spojrzy na to inaczej.
Ale cóż. Konkurencja najwidoczniej... Aktualnie również siedzę na serwerze i jesteś więc.... :)
Biorąc pod uwagę, że codziennie piszę z dużą ilością osób, nie musze pamiętać z kim pisałem ;v Poza tym to nie zmienia faktu, że nie jesteś aktywny na chacie, bo z góry mogę wymienić kto pomaga publicznie innym graczom poprzez podawanie komend.
Podawanie komend to nie wszystko Herashi. A jeśli chodzi o moją aktywność to spójrz na to z innej strony, możemy się wymieniać... Dla jednego wieczór to 16, a dla innego 20.
Tak czy siak, jestem aktualnie na serwerze i nie ma ciebie, więc... Tak jak mówię. Zależne od osoby.
A to, że mnie nie ma wtedy kiedy ty jesteś, nie znaczy o niczym. Bo mogę stwierdzić tak samo.

Więc dzięki za opinię, twój głos na Nie.
Czekam na inne głosy. Pozdrawiam. :)
Podanie napisałeś bez porównania lepiej niż poprzednie.
Jednakże nie mogę go zaakceptować.
Zachowujesz się arogancko w stosunku do administracji. Najbardziej zaskoczyło mnie to, że nawet nie próbujesz zachować pozorów na czas rekrutacji.
Jesteś także bardzo niecierpliwy. Rozumiem, że zależy Ci na randze, ale tak jak już pisałem do Ciebie w wiadomości prywatnej - każda osoba,
która wchodzi w skład administracji musi potrafić współpracować z innymi. Skoro już na samym początku w ten sposób odnosisz się do
administratorów (mam tu na myśli ten wątek, jak i konwersację w grze), to oznacza, że później będzie tylko gorzej. Wydaje mi się, że źle oceniłeś zasady rekrutacji.
To, że prowadziłeś serwer, czy że jesteś właścicielem organizacji esportowej jest jak najbardziej na plus,
ale nie jest wyznacznikiem, który daje Ci automatyczne przyjęcie do administracji.
Odniosę się jeszcze do argumentu Herashiego. Oceniamy tutaj aktywność jako pomoc innym graczom i to, czy jesteś
aktywnym członkiem społeczności graczy. Nawet, jeśli zacząłeś się starać od wczoraj, to musi minąć trochę czasu,
zanim inni zaczną Ciebie rozpoznawać.
Podsumowując, dałem Ci szansę, pozwoliłem Ci napisać podanie pomimo zamkniętej rekrutacji. Miałem nadzieję,
że potrafisz się zachować i będziesz dojrzałą i odpowiednią osobą na to stanowisko.
Niestety zawiodłem się, ponieważ Twoje zachowanie w żadnym stopniu nie odzwierdziedla Twojego wieku.
Życzę Ci jednakże powodzenia za miesiąc, dwa. Mam nadzieję, że przemyślisz to na spokojnie, weźmiesz te uwagi do siebie i postarasz się coś z tym zrobić.
Pozdrawiam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

To podanie zostało odrzucone!

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości