• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SkyBlock] Admin mutuje kogo chce
Witam
Ostatnio duzo gram na waszym serwerze skyblock. Widziałem że moderator o nazwie HerashiZiomek dużo siedzi na serwie mysle spoko fajnie ze ktos pilnuje ale jednak sie troche zdenerwowałem ponieważ osoby które robią błędy ortograficzne lub spamuja swojm sklepem nie dostana muta np teraz dostałem mute za spam a czasem spam nie jest to pisanie niepotrzebnych wiadomości o tej samej treści zwracałem tylko uwage na Herashiego wiadomosciami typu "Zaraz harashi zmutuje cały serwer" ponieważ zaczał mutować osoby np fifi (niepamiętam dokładnie nicku ale coś w tym stylu) Osoba ktora pomagala innym graczom dużo sie udziełał w chacie dostał mute za jeden bład czy ma to jakiś sens ? czy za napisanie kurza twarz niewiem jak to u was działa czy jak napisze sie niecenzuralne słowo to zmienia na inne ale ogółem osoba za to dostała mute tak samo za niewiedzie pewna osoba dostała muta również za nie odróznienie zgłos od helpop i za to ban ? na 2 dni ? przeciez to absurd. Tak wiec chciałbym aby odebrać graczowi Herashi możliwości banowania/mutowania a zostawić to osobą które sie chociaż w lekkim stopniu znają na tym gdyby można było sie skontaktować przez teamspeak czy discord prosze pisać.
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to jak najbardziej możesz napisać do mnie na Discordzie, to będziemy mogli porozmawiać.
Administracja widzi wiadomości, zanim zostały przefiltrowane. To, że wyświetliło się "kurza twarz" jest wynikiem działania filtra,
który tą wiadomość zmienił tak, żeby nie była wulgarna. Nie oznacza to jednak, że używanie wulgaryzmów jest dozwolone.
Zgodnie z taryfikatorem ta osoba została więc zmutowana. Zgodnie z taryfikatorem za "Bezsensowne wiadomości na zgłoś"
gracz powinien otrzymać mute'a na 15 minut, a jeśli się to powtarza, to na dłużej. Potrzebuję jednak więcej informacji odnośnie tego bana,
bo nic o nim nie wiem tak na prawdę.
Przenoszę do archiwum ze względu na brak odpowiedzi.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ta skarga została przeniesiona do archiwum.

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości