• 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
panpiotreka
1. Imię: Nie chce podawac, podam na tsie.
2. Wiek: 13, ale mam nadzieje, że pomimo braku czternastego roku życia i tak mnie przyjmiecie.
3. Nick w Minecraft: panpiotreka
4. Czy posiadasz konto premium? Tak, posiadam konto premium.
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon? Tak, posiadam sprawny mikrofon.
6. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? Gram od początku grudnia podobnie jak HerashiZIOMEK.
7. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? Poświęcam gdzieś tak z 6-8h dziennie.
8. Dlaczego ty? Lubię poświęcać czas na tym serverze jak nie mam co robić. Pomyślałem, że dołączę do administracji (jeżeli oczywiście mnie przyjmiecie) skoro i tak mam dużo wolnego czasu. Lubię pomagać ludziom nie tylko w komendach, ale i w budowaniu. Polubiłem administracje, a administracja (chyba) mnie. Mam dobry kontakt z graczami. Lubię wieczorem rozmawiać z innymi bo nie ma dużego spamu. Znalazłem trochę błędów, które mogłyby ułatwić graczom rozgrywkę i je wyjaśniłem administracji. Zgłaszam osoby do administracji, gdy znajdę kogoś kto znalazł jakiegoś buga.
9. Napisz coś o sobie: Lubię spędzać czas grając na komputerze. Bawić się z psem i kotem. Szybko pisze. Umiem się z kimś w minecraftcie bić (;D) . Uwielbiam przechodzić różne parkoury. Czasami lubię się uczyć, gdy nie mam co robić. Lubię gadać z różnymi osobami z servera np. administracją i graczami. Jak mam czas to nagrywam czasem na YouTube.
  Odpowiedz
Miły, aktywny, ogarnia dobrze komendy. 
Na tak :)
  Odpowiedz
świetny kandydat nie ma lepszego jestem na tak (tldr)
  Odpowiedz
Troszkę za mało w 8 punkcie a on jest najważniejszy.
Myślę, że pomimo nie spełnienia wymagania dotyczącego wieku mogę dać szansę 
Małe tak.
Edit: Jednak po przeczytaniu tego co napisał Apii jestem zdecydowanie na nie..
Elo
The walking dead spoko gra..
  Odpowiedz
jestem za tak lubie panapiotreka
  Odpowiedz
Aktywny, miły, pomocny przymykając oko na twój wiek, jestem w stanie dać tak ;D
Majnkraft is kul :X
  Odpowiedz
Przeczytajac twoje podanie moge dac male tak.
Zgadzam sie z Kaczorem w punkcie 8 zdecydowanie zapisales za malo, nie spelniasz rowniez wymagan wieku. 
Jestes bardzo aktywny na serwerze oraz pomagasz innym graczom, Dlatego stwierdzilem ze moge dac Ci ta szanse wiec daje te male tak.
Jakze zniecheciles mnie bardzo wiadomoscia bym ci pomogl znalezc sie w administracji oraz napisac ze jestem na tak.
-L8G
  Odpowiedz
Jestem na tak
  Odpowiedz
Pioter daje małe nie. 
Spowodowane jest tym że nie do końca dobry kontakt z graczami. Dokładnie z wyjątkami do których odziwo należę i ja, i zamiast to wyjaśnić to nie chcesz wgl. Odpowiedzieć jak do cb pisze więc małe nie.
  Odpowiedz
Aktywny. Jak najbardziej na tak :)
(Oshe,4move)
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości