• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ascende_superius
Big Grin 
1. Imię: Adam
2. Wiek: 19
3. Nick w Minecraft: ascende_superius
4. Czy posiadasz konto premium? tak :DDDD
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon? tak ;DD
6. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? od początku craftgames
7. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? minimalna płaca=minimalna praca
8. Dlaczego ty? Bo jestem ogar 100% komendy znam też /cgm
9. Napisz coś o sobie: Jestem Adam i pochodzę z polski kocham minecrafta i uwielbiam grać na skyheroes.pl - to mój ulubiony serwer, codziennie oglądam odcinki jeża trisusła czy jakoś tak jest on bardzo przystojny i w ogole dobrze gra w minecrafta od niego wiem, że serw istnieje no i barpec12 na propsie zawsze wiadomo mordeczka najlepsza tak jak najlepszy serv plis przyjmijcie mn.
3x - Tak 
Przechodzisz dalej (sun)
Elo
The walking dead spoko gra..
100% na tak
Jestem zdecydowanie na nie. Nie potrafisz utrzymac pozorow na czas rekrutacji
patrzac na inne podania zauwazylem twoj post w ktorym absolutnie nie powinnienes napisac takich rzeczy.
Poza tym twoj wiek nie zgadza sie z poprzednim twoim podaniem 20 a teraz 19, serio? troche mi to nie pasi. 
w 8 punkcie zdecydowanie za malo napisales.
Nie wiem czy to moj sposob myslenia badz w 9 bardzo podlizujesz sie glownej administracji.
W 6 punkcie napisales "od poczatku craftgames" nie biore tego jako date lub tez czas gry na serwerze
poza tym craftgames juz nie istnieje, niestety.
Jak juz napisalem zdecydowanie nie.
-L8G
(23-Apr-2020, 21:42)Appii napisał(a): Jestem zdecydowanie na nie. Nie potrafisz utrzymac pozorow na czas rekrutacji
patrzac na inne podania zauwazylem twoj post w ktorym absolutnie nie powinnienes napisac takich rzeczy.
Poza tym twoj wiek nie zgadza sie z poprzednim twoim podaniem 20 a teraz 19, serio? troche mi to nie pasi. 
w 8 punkcie zdecydowanie za malo napisales.
Nie wiem czy to moj sposob myslenia badz w 9 bardzo podlizujesz sie glownej administracji.
W 6 punkcie napisales "od poczatku craftgames" nie biore tego jako date lub tez czas gry na serwerze
poza tym craftgames juz nie istnieje, niestety.
Jak juz napisalem zdecydowanie nie.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jestem na nie.W tamtym podaniu napisałeś że masz 20 lat a tu 19, nigdy cie niewidziałem na serwerze,9 punkcie podlizujesz się głównej adminstracji.
Gdyby nie to, że tak mało czasu możesz poświęcić na serwer... :(

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

To podanie zostało odrzucone!

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości