• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja
1. Imię: Kacper . Wiek: 13 lat  . Nick w Minecraft: GVdor1dPL. Czy posiadasz konto premium? Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon? Tak mam przez laptop. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? 2 lata. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? 2-5h  żależy czy mam obowiązki. Dlaczego ty? Lubię pomagać innym graczom jeżeli ktoś potrzebuje pomocy,staram się cały czas patrzeć na czat i reagować,też czasami moge zauwarzyć cheatera to wtedy zgłaszam.9. Napisz coś o sobie:  Tak jak nawiązywałem w pierwszych punktach, mam na imię Kacper mam 13 lat, interesuję się gitarami modelami zawsze chciałem chodzić na próby i ćwicze chwyty, lubię też ćwiczyć i chodzić na olimpiady sportowe i lubie jeździć na rowerze staram się  nie jesć dużo słodyczy i dbać dobrą forme, interesuję się jeszcze  językiem Polski i Historii,  i też chciałem nagrywać filmiki na yt ale nie wiadomo czy nagram ale bardzo chce.
Nie..
Elo
The walking dead spoko gra..
Jest spoko. Tak
a ty nie spełniasz wymagań wiekowych gówniarzu, za brame bo cie odholuje
Podanie źle sfortmatowane, zawiera wiele błędów gramatycznych, interpunkcyjnych. Nie postarałeś się za bardzo.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

To podanie zostało odrzucone!

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości