• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GVdor1dPL
Information 
1. Imię: Kacper
2. Wiek: 13 lat za 5 miesiące 14
3. Nick w Minecraft: GVdor1dPL
4. Czy posiadasz konto premium? Tak
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon? Tak 
6. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? 2 lata
7. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? Jak mam wolne to 2h-5h, a jak lekcje lub obowiązki to 1h-3h
8. Dlaczego ty? Jestem miłą osobą, l
ubię spędzać czas na serwerze gdy się nudzę , ostrzegam innych graczy jak jakaś osoba  flooduje,spamuje,pisze słowo z dużej litery, to upominam go że dostanie muta.Lubię rozmawiać z graczami, grać z nimi, nie mam problemu . Jak osoba zgłosi jakiegoś cheatera zgłaszam do adminstracji , czasem też moge znaleść cheatera ale się zdaża.
9. Napisz coś o sobie: Nazywam się Kacper mam 13 lat za 5 miesiące 14.Moim hobby jest  granie w gry. Lubię grać na gitarze i ćwiczyć chwyty zawsze chciałem chodzić na próby. Lubię wychodzić na zewnątrz, czasem jade na działke, lubię się kompać na działce jeżeli jest lato. Tęsknie bardzo za szkołą i za kolegami., i też chciałem nagrywać filmiki na yt ale nie wiadomo czy nagram ale bardzo chce. Lubie jeździć na rowerze staram się nie jesć dużo słodyczy i dbać dobrą forme, interesuję się językiem polski.Moja fajna muzyka to Przejmujemy YT, Joe Satrani , Steve vai. Interesuje się laptopami , komputerami , konsolami. Lubię rozmawiać i grać z kolegami lub ziomkami.
(Oshe,4move)
Niektóre zdania są źle sformułowane, nie stawiasz przecinków w odpowiednich miejscach, nie widziałem, abyś pomagał ludziom na serwerze i najważniejsze.... PLAGIAT
Na nie.
EDIT2: Może i zmieniłeś treść podania, nie ma już tam rzeczy skopiowanych, ale wydaję mi się, że od początku skyheroes nie grasz ;). Błędy ortograficzne, źle postawione przecinki. Nie zmieniam zdania. Nie
Majnkraft is kul :X
Szczerze, to najbardziej nie lubię kopiowania czyjejś pracy... 
Odpowiedz chyba wiadoma...
Elo
The walking dead spoko gra..
Małe tak.
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

To podanie zostało odrzucone!

Pozdrawiamy,
SkyHeroes.pl.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości