• 6 głosów - średnia: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
xBakambu
=10.0pt1. Imię: Marcin
=10.0pt2. Wiek: 15
3. Nick w Minecraft: _Yessirskiii_
4. Czy posiadasz konto premium? – Owszem, posiadam konto premium.
5. Czy posiadasz sprawny mikrofon? – Tak, posiadam sprawny mikrofon z słuchawek HyperX Cloud II
6. Od jak dawna grasz na naszych serwerach? – Na państwa serwerze gram praktycznie od podstaw, gdy to serwer nosił nazwę mc.craftgames.pl, a na aktualnym skyheores.pl gram od ok. 2 miesięcy.
7. Ile czasu dziennie możesz poświęcić na grę? – w grze będę mógł spędzić 1-3 godzin dziennie.
8. Dlaczego ty? – Pytanie wydaje się dość trudne, jednakże odpowiedź jest dość prosta. Jestem otwartą i wesołą osobą, która ceni sobie dobrą zabawę i towarzystwo. Na serwerze na pewno pomagałbym innym i dobrze się z nimi bawił. Jestem tego typu osobą, która jak każda ma swoje za uszami, ale uważam, iż każdemu należy się szansa. Sądzę także, że administracja nie powinna wykorzystywać swojej wysokiej posady do wywyższania się nad innymi oraz nie powinna także dawać niesłusznych kar. Podsumowując moje rozważania myślę, iż poradzę sobie jako helper, gdyż jestem odpowiedzialną i wyrozumiałą osobą.
9. Napisz coś o sobie: Mam na imię Marcin, mam 15 (rocznikowo 16) lat i uwielbiam grać w gry i czytać dzieła takich twórców jak Adama Mickiewicza, czy Juliusza Słowackiego. Moimi ulubionymi grami są: Minecraft, Burnout Paradise, The Crew 2 oraz Fifa 21.  Uczęszczam także do Liceum Ogólnokształcącego do klasy humanistycznej, dlatego też posiadam poszerzony zasób leksykalny. Chodząc do tak wymagającej szkoły mam także sporo na głowie, więc administracja musi zrozumieć, że czasem jak każdy będę po prostu zajęty, ale i tak postaram się wejść na serwer i pomóc innym. Z moich mniejszych zainteresowań mogę wymienić grę w koszykówkę i jazdę na rowerze, ale taką bardziej ekstremalną ( zjazd z gór, jazda po "hopkach"). Z dogadaniem się z administracją nie będę miał problemów, ponieważ lubię poznawać nowe osoby i spędzać z innymi czas :D
  Odpowiedz
Wg mnie Marczin nadaje się na Helpera, ponieważ wydaje sie on ogarnięty,odpowiedzialny jak i konsekwentny.Mimo ze na tej "edycji"(skyheroes.pl) serwera nie gral bardzo duzo to wydaje sie osobą doswiadczoną w komandach itp..Moim skromnym zdaniem Marcin zasługuje na miano Helpera. Wypowiedz sugerująca sie podaniem
  Odpowiedz
Napisz więcej o sobie, aktualnie na nie.

EDIT: Więcej o sobie napisałeś, aczkolwiek nie widuje Ciebie na serwerze

Nie
Majnkraft is kul :X
  Odpowiedz
Wydajesz się być ogarnięty, podanie jest schludne i przyjemnie się je czyta. Na ten moment na tak :)
  Odpowiedz
Podanie jest zrobione bardzo dobrze, aczkolwiek nie widuje Ciebie w ogóle na serwerze. 
Nie
  Odpowiedz
(Wczoraj, 23:16)Herashi napisał(a): Podanie jest zrobione bardzo dobrze, aczkolwiek nie widuje Ciebie w ogóle na serwerze. 
Nie
Nie zgodzę się z tym, że nie jestem aktywny na serwerze, jestem od początku nowej edycji i stale rozwijam poziom wyspy na skyblocku wraz z przyjaciółmi :D

(Wczoraj, 18:45)Penta98 napisał(a): Wydajesz się być ogarnięty, podanie jest schludne i przyjemnie się je czyta. Na ten moment na tak :)
Dziękuję bardzo ❤️

(Wczoraj, 17:58)TimeJqMk napisał(a): Napisz więcej o sobie, aktualnie na nie.
Zrobione :D
  Odpowiedz
Podanie pełna profeska, bardzo schludne. Wydajesz się dobrą osobą na to miejsce, na serwerze nie widywałem ale zdecydowanie jestem w stanie dać szansę.

Na Tak ;)
  Odpowiedz
(Dzisiaj, 02:06)TheRemekk napisał(a): Podanie pełna profeska, bardzo schludne. Wydajesz się dobrą osobą na to miejsce, na serwerze nie widywałem ale zdecydowanie jestem w stanie dać szansę.

Na Tak ;)
dziękuję! :D
  Odpowiedz
(Wczoraj, 17:58)TimeJqMk napisał(a): Napisz więcej o sobie, aktualnie na nie.

EDIT: Więcej o sobie napisałeś, aczkolwiek nie widuje Ciebie na serwerze
Zapomniałem dodać, że miałem zmianę nicku.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości