• 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wejściem na serwer
Mam problemy z wejściem na serwer nie posiadam bana ani nic takiego wchodziłem na różnych wersjach i na żadnej nie mogę wejść na serwer czy jest szansa na odpowiedz?
  Odpowiedz
Napisz komunikat jaki masz. Jeśli jest to komunikat, gdzie na końcu masz minecraft.net, no to ktoś ma minecrafta premium na tym nicku, więc musisz wejść na innym.
  Odpowiedz
Dzisiaj rozwiązałem pewien problem z dołączaniem graczy nopremium. Mam nadzieję, że to Tobie też pomogło.
  Odpowiedz
Niestety nie
  Odpowiedz
(02-Feb-2021, 23:27)Herashi napisał(a): Napisz komunikat jaki masz. Jeśli jest to komunikat, gdzie na końcu masz minecraft.net, no to ktoś ma minecrafta premium na tym nicku, więc musisz wejść na innym.
Io.netto. channel.abstractchannel$AnnotatedconnectExeption: Connection timed out: no further information: mam taki problem tylko na tym serwerze 
  Odpowiedz
Kiedyś grałem na nim jako szowiecpedober normalnie działało było to jakiejś 3-4 mies temu i nie wiem co się dzieje
  Odpowiedz
Czy możesz skontaktować się ze mną na Discordzie SkyHeroes? https://discord.SkyHeroes.pl. Będzie mi prościej pomóc w ten sposób.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości